Son Eklenen Uçuşlar

iran hava yolları

Mahan Air İstanbul Şubesi Bilet Satış Ofisi

Sayın Müşterilerimiz Mahan Air uçuşlarını yetkili satış acentası olan firmamızdan satın alabilirsiniz. Uygun ve ucuz fiyatlarla İran ve şehirlerine uçak bileti satın almak için bizlere ulaşınız..

Firmamızdan Mahan Air'in düzenlediği tüm uluslararası uçuşlarada bilet satın alabilirsiniz. Bilet satın almak ve rezervasyon yaptırmak için çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz. Firmamız Mahan Air İstanbul Yetkili Bilet Satış Ofisidir.  Biletlerinizi Faturalı olarak firmamızdan temin edebilirsiniz.

Mahan Air İstanbul Şubesi Bilet Satış Ofisi İletişim Bilgileri:

Adres: Kartaltepe Mahallesi, Belediye Hekimi Sokak, No:12/11 Bakırköy / İstanbul

Telefon: 0850 302 30 36 - 0212 973 52 50 - 0212 972 36 04

Bilet Satın Almak Ve Rezervasyon yaptırmak için yukarıdaki numaralarımızdan 7/24 bizlere ulaşabilirsiniz.

Mahan Air İstanbul Şubesi Bilet Satış Ofisi

Mahan Air Hakkında

Mahan Air, 3300 personelimizin özverisini ve başarısını, başarımızdaki kilit faktör olarak kabul etmektedir. Her çaba, onlar için heyecan verici ve ödüllendirici bir çalışma ortamı yaratmak için yapılır.

Hizmet mükemmelliği stratejimizi desteklemek için Mahan Air, personel alımı için titiz bir kalite kontrol sürecini benimsedi. Tüm uçuş görevlileri ilk yolcularına hizmet etmeden önce yoğun bir altı aylık eğitim kursunu tamamlamalıdırlar. Bu, herhangi bir büyük havayolu şirketinin en uzun ve en kapsamlı uçuş görevlisi eğitim programlarından biridir.

Mahan Air'ın amacı, kabin ve mürettebatın diğer personeli ile güvenlik ve profesyonel becerilerin yanı sıra sıcaklığı ve dostluğu yansıtan saygılı hizmet sunmaktır.

Pilotlarimizi eğitmek için Avrupa'daki uçuş simülatörlerini kullanmanın yanı sıra, Mahan Air`s Kerman eğitim merkezinde bulunan A300B4, A300-600, BAE uçuş simülatörü, Mahan Air pilotlarının yanı sıra bölgedeki diğer havayolları pilotlarını eğitmek için kullanılıyor.

Uygun, Ucuz İran Uçak Bileti | Tahran Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36