Son Eklenen Uçuşlar

iran hava yolları

» İstanbul - Tahran Uçak Bileti

İstanbul - Tahran Uçak Bileti

Sayın müşterilerimiz İstanbul Tahran arası seyahat gerçekleştirecek iseniz Mahan Air uçuşlarını hem konforu hem uygu fiyatı için tercih edebilirsiniz. Mahan Air ile uygun ve ucuz fiyatlarla İstanbul Tahran Uçak Bileti satın alabilirsiniz. Mahan Hava Yolları İstanbul Tahran Arası direkt olarak uçak seferleri düzenlemektedir. Mahan Air İstanbul'dan Tahrana hergün direkt olarak 2 uçuş gerçekleştirmektedir.

İstanbul Tahran uçak seferleri W5113 ve W5115 uçuş kodları ile düzenlenmektedir. W5113 uçuş kodu ile düzenlenen sefer 10:35 Türkiye saati ile Atatürk Havalimanından gerçekleşmektedir. W5115 uçuş kodu ile düzenlene sefer ise 20:30 Türkite saati ile Atatürk Havalimanından gerçekleşmektedir.

alo bilet hattı

Uygun ve ucuz fiyatlarla İstanbul Tahran Uçak Bileti satın almak için 7/24 çağrı merkezimizden bizlere ulaşabilir ve rezervasyon yaptırabilirsiniz. Firmamız Mahan Air Yetkili Satış Acentasıdır.

İstanbul Hakkında Bilgiler

İstanbul, Türkiye'de yer alan kent ve ülkenin 81 ilinden biri. Ülkenin en kalabalık, ekonomik, tarihi ve sosyo-kültürel yönden en mühim şehridir. Şehir, iktisadi büyüklük yönünden dünyada 34., nüfus yönünden belediye sınırları göz önüne alınarak oluşturulan sıralamaya göre Avrupa'da birinci, dünyada ise Lagos'tan sonra altıncı sırada yer almaktadır.

Çağrı Merkezimizden Bilet Satın Alımlarına
%10 İNDİRİM!

Tahran Hakkında Bilgiler

Tahran, İran'ın başkenti, Tahran Eyaleti'nin merkezi ve 15 milyonu aşan metropol nüfusuyla İran'ın en büyük kentidir. Hazar Denizine yaklaşık 100 km uzaklıkta, Elburz Dağlarının güney yamaçlarında bulunur.

İstanbul Atatürk Havalimanı

Istanbul Atatürk Havalimanı, Istanbul'un Avrupa yakasında bulunan ana havalimanıdır. Yeşilköy mevkiinde bulunan havalimanı Türkiye'de sivil havacılığın başladığı havalimanıdır. 1953 senesinde uluslararası hava trafiğine açılmış olan havalimanı bugün Türkiye'nin en yoğun trafiğe sahip havalimanıdır.

Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı

Tahran İmam Humeyni Uluslararası Havalimanı Tahran şehir merkezinin 30 km güneybatısında yer alır. Şehrin ana uluslararası havalimanı konumundadır. Tehran-Qom otoyolu ile havalimanı terminali arasında bulunan bağlantı yolunu kullanarak havalimanına ulaşabilirsiniz. Aynı zamanda taksi ve otobüsleri kullanarak havalimanından şehir merkezine ulaşım sağlamanız mümkündür.

İstanbul - Tahran Uçak Bileti

7/24 Çağrı Merkezi : 0850 302 30 36

Uygun, Ucuz İran Uçak Bileti | Tahran Uçak Bileti | Traveland Turizm | Sitemap: 1 - 2 - Htmlmap | Tasarım: Metufe Copyright © 2017

Ücretsiz Çağrı Merkezi 0850 302 30 36